Vartotojų zona:
ID: 
Slaptažodis: 
  Pamiršote slaptažodį?
Naujausias narys: agadmasinge

Turtai I dalis reg
F O R U M A S
Turtai I dalis reg Paskelbta: 2009-07-19 14:55:18

TURTAI I dalis

Jei nori įrodyti sau, kad esi drąsus ir protingas. REGISTRUOKIS ČIA.Taisyklės:Žaidžiama nuo 15 iki ∞.. Žaidimas baigiasi iki 3 išlikusių žaidėjų arba kol nebelieka klajoklių. Taip pat vyksta balsavimai. Kiekvienas veikėjas vykdo savo roles kada nori. Jei neįvykdo.. bausmės nėra. Tai žaidėjas daro savo noru. Jei tu mirsi visi sužinos kas tu buvai ištikrųjų. Savo vaidmens negalima atskleisti, kitaip mirsi (būsi pašalintas).

Kaip viskas vyksta?

Jūs esate klajokliai ir ieškote turtų. Kiekvienoje dalyje jūs būsite vis kitose vietose, ši pirma ir jūs būsite vietoje, kur labai šalta.
Vieta atrodo taip: Dešinėje pusėje galima pamatyti raudoną namelį iš kur jūs pradedate savo kelionę.

Na, toliau.. žaidime jūs tiesiog pasakojate pagal taip, kaip aš pasakau paskutinėje eilutėje, tai yra situacija į kurią jūs patenkate. Pvz.. Jūs išgirstate garsų riaumojimą, balsų daug. Ką jūs darote?. Puikus situacijos išsisukimas, bet ne pats puikiausias būtų, tyliai pasislėpti už artimo akmens...(toliau nesakysiu)na, bet žinoma jis turėtų būti ilgesnis. Jei išsisukate iš situacijos puikiai, jus išliekate.
Veikėjai:

Skerdikas ( 1 ) - Jie tiesiog nori turtų ir kiekvieną dieną nori užmušti kokį nors klajoklį. Žaidėjas kuris gauna šią rolę kiekvieną dieną turi parašyti man, į ką jis taikosi. Apsiginti nuo jo galima, jei situacijoje jūsų bandymas išsigelbėti yra labai efektyvus.

Klajoklis ( ∞ ) - Paprastas žmogus ieškantis turtų.

Savanaudis ( 1-2 ) - Jei jo neužmuši iki pabaigos, jis visus turtus pasiims sau ir užmuš visus išlikusius veikėjus ( Užmušti galima balsavimu ).

Sniego žmogus ( 1-4 ) - Laikomas žudiku. Jis nori valgyti, o kadangi čia, kalnuose pasirodo klajokliai, jis labai apsidžiaugia, todėl jis tampa labai pavojingas visiems Juos įmanoma užmušti balsavimu. Kartais jie gali žūti situacijoje.

Apsimetėlis ( 1 ) - Apsimeta geru, bando prisitaikyti prie visų, bet ištiesų taip pat yra blogas, gali sužeisti kitus. Bet kurią kūno dalį. Bet kurią.. Jei jis nori ką nors sužeisti, turi parašyti man, ką stengsis sužeisti. Geras situacijos išsisukimas visada gali išgelbėti nuo pavojų.

Padejėjas ( 1 ) - Visiems padeda, stengiasi visiems įtikti, yra geras. Gali pagydyti žaizdas. Jei jis nori ką nors pagydyti tai reikia tiesiog parašyti man.

Piratas - ( 2 ) Žudo be gailesčio kai tik turi progą. Jų tikslas neišsiduoti.

Medžiotojas (1) - Jis siekia užmušti visus sniego žmones todėl spendžia jiems spąstus tai yra parašo man(Dariusxas), kas jo manimu yra sniego žmogus jei atspėja, sniego žmogus miršta, jei ne tuomet apie jo spąstus nėra pranešama situacijoje. (dėl šio veikėjo (medžiotojo) padėjo luksis)

Žaidime 12 blogų, visi kiti geri (klajokliai).
Monstrai kurie jus puldinėja: Harpijos, vorai, driežai, šikšnosparniai, sniego žmonės, kita turto ieškotojų grupė ir vilkai.

Balsavimas
Balsavimo metu, balsuojate prieš vieną žaidėją, ir taip pat turite balsuoti kur apsistosite. Yra 2-3 variantai. Pvz.: NAKTIS artėja, darosi šalta. Jūs prieš save matote uolą, o dar toliau mažą namelį. Kur apsistosite?
a) uoloje.
b) namelyje.


Registracija vyks 3 dienas.
JEI KILS KLAUSIMŲ AR PASTBĖJOTE KLAIDŲ RAŠYKIT MAN (Dariusxas) Į PM.
REGISTRUOKITĖS ČIA !;]
SVARBIAUSIA - Jei praleisi situaciją, gali mirti(37%) arba pasilikti vietoje ir atsiskirti nuo kitų(63%).
Temos atsakymų: 0 Narių Skaičius: 27685

Prašome nerašyti jokių SPAM pranešimų, reklamų, flood'ų, skaitykite forumo taisykles čia.


Copyright 2005-2007 © UAB V studija | Atsakomybės apribojimas | FastSITE! | Nemokami skelbimai | Blog | Top.stats.lt | Moolyrics | Kas vyksta? | | Who calls

12:59AM up 32 days, 11:05, 3 users, load averages: 0.37, 0.46, 0.43
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj. skaitliukai